Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    Aktualizovaná nabídka služeb viz menu..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Bezplatný bezdrátový WiFi Internet zdarma v lokalitě Praha

Praha 3 WiFi internet zdarma Bezplatný bezdrátový WiFi Internet v lokalitě Praha 3 není Free WiFi, jak se domnívá valná část obyvatel Prahy 3, ale projekt v duchu Bezdrátové Prahy, který realizovala městská část Praha 3 vrámci svého katastru. Jak můžete číst na webu Praha3.Net: Málokdo z nás si dnes umí představit svůj život bez počítačů a internetu, které se postupně stávají samozřejmou součástí života. Vedení radnice pro občany městské části Praha 3 připravila pod názvem Praha3.net projekt, který v některých oblastech Prahy 3 nabídne připojení k internetu zdarma. Projekt umožní připojení uživatelů především na veřejných místech. Postupně se budou vysílače rozšiřovat i do obytných zón.

V rámci pilotního půlročního projektu je plánováno spustit celkem deset vysílačů. Zatím jsou v provozu lokality park Parukářka (vrch Svatého Kříže), Havlíčkovo náměstí a část Bořivojovy ulice.

Praha WiFi vám nabízí komplexní služby a to zejména proměření síly signálu ve vaši lokalitě, instalaci wifi přípojky a konfiguraci připojení k bezdrátovému internetu městské částí Prahy 3. WiFi signál vysílačů na Praze 3 pokrývá internetem značnou část území obce. Pravděpodobně jej lze zachytit i mimo území městské části, zejména v okrajových oblastech sousedních městských částí. Pro úspěšné připojení k bezplatnému internetu je vhodné provést nejprve měření signálu v místě kde má proběhnout instalace. Signál který nelze změřit uvnitř bytu, může být dostupný pomocí wifi antény, z lodgie, okna, balkónu nebo střechy domu. Za další užívání internetu již neplatíte.

Co Vám mimo měření wifi signálu nabízíme? Výběr a dodávku technického vybavení pro provoz WiFi, instalaci (krimpování, vrtání, uchycení) WiFi zařízení a kabeláže, instalaci antény, access pointu včetně síťových kabelů, konfiguraci, opravu a servis WiFi zařízení. Viz celá nabídka služeb wifi.

Nad rámec běžných úkonů vám nabízíme připojení více počítačů k internetu najednou nebo instalaci bezdrátového internetu po domě nebo bytě, zaškolení a konzultace

1 comment

1 Kateřina S. { 04.25.10 at 16:56 }

Dobrý den, bydlím v ulici Pod parukářkou 10 a nemohu najít žádné totožné wifi připojení, poradíte mi? Děkuji.

Leave a Comment