Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    ..jsme 8 let v oboru aplikace síťových technologii..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Pro cestující bezdrátový wifi internet zdarma – Letiště Praha

WiFi internet letiště Praha Na pražském letišti Ruzyně je od 17. srpna 2009 k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu (WiFi). K dispozici jsou 2 rychlosti. První je zcela bezplatná, druhá o kapacitě 10 Mbit/s je již placena. WiFi připojení funguje v obou terminálech, ve spojovací chodbě mezi nimi a v přilehlých prostorách. Rychlost bezplatného připojení je 256kbit/s. Placena wifi síť je mnohonásobně rychlejší a dle zveřejněných informací má dosahovat rychlosti až 10 Mbit/s. Dosud se bylo možné v prostorách letiště připojit k internetu zdarma pouze ve VIP prostorách a ve třech kavárnách.

K dispozici byla i známa placená služba T-Mobile HotSpot. Praha se díky novince wifi internet zdarma řadí po Madridu, Vídni a dalších městech k těm letištím, která nejpoptávanější službu řadí do svého standardu.

Seznam bezplatných míst s připojením k internetu pomocí wifi najdete na několika českých webech. Doporučujeme Vám největší aktuální katalog free wifi připojení na freewifihotspot.cz , který obsahuje na 1 300 free wifi hotspotů k připojení na území celého Česka, Slovenska i ve světě.

0 comments

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment