Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    Aktualizovaná nabídka služeb viz menu..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Digitální televize – Digitální pozemní vysílání DVB-T (Terrestrial)

Set-Top-Box DVB-T Praha Instalace klientského wifi zařízení (pro připojení k bezdrátovému internetu zdarma) u Pražského klienta, se po rozhovoru rozšířila o proměření signálu a instalaci set-top-boxu pro příjem pozemního vysílání digitální televize. Potřebujete základní nabídku kabelové televize UPC za 200 kč měsíčně? Jak se ukázalo určitě né! O zkušenosti se s váma podělí náš technik. Většina lidí v Praze pravděpodobně netuší, že základní nabídka společnosti UPC je z 90% tvořena TV programy které jsou k dispozici zdarma.

Nakupují nové digitální televize a i nadále platí společnosti UPC každý měsíc dvěstě korun. Stačí tak málo a není potřeba platit nic, signál digitálního vysílání v éteru je dostatečně silný a proti UPC signálu v kabelech, zdarma. Od nástupu digitální televize je situace o to zajímavější, že televizní signál je silnější než původní anologové vysílání. Ke staršímu analogu bylo obvykle potřeba i externí anténu, nebo zesilovač signálu pro zlepšení příjmu.. Doba pokročila a nové digitální televize stejně jako set-top-box nepotřebují automaticky instalovat externí anténu.

Stačí změřit lokalitu, umístit koaxiální kabel na správne místo. Rázem máte k dispozici desítku TV programů. Jaké televizní programy jsou pro Pražany k dispozici? Po instalaci set-top-boxu Evolve jsem naladil tyto programy digitální televize: Prima, Nova, ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, Prima Cool, Barrandov Tv, Óčko, Noe, Z1, Nova Cinema. Je to vše? Ne, není. Digitální cestou se šíří i řada radiových stanic t.z konečné číslo po ukončení scanování  digitálního vysílání je vyšší dvaceti.

Rádi proměříme vaši lokalitu na dostupnost signálu digitálního vysílaní. Pokud bude signál dostatečně kvalitní jsme vám schopni instalovat set-top-box. Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře.

Mapa vysílaču a pokrytí signálem Prahy a okolí.

Mapa digitálního televizního vysíláni Praha 2009

Jistě vás bude zajímat, že výpovědní lhůta pro ukončení služeb společnosti UPC Česko je jeden měsíc, počínaje prvním dnem nového měsíce. Vše jsem vyřizoval za klienta a mimo jiné jsem zjistil, že pokud společnosti UPC poskytnete email nebo telefónní číslo může se stát, že vás operátor UPC bude kontaktovat a nabízet vám službu se slevou nebo zdarma. Pokud si ceníte vlastní e-mail schránku a nechcete být obtěžováni spamem, doporučuji vám pro tyto účely používat schránku novou. UPC vám bude psát i když v emailu doslovně uvedete, že si nepřejete doručování žádnych obchodních nabídek.

Praha WiFi Servis # Technik

0 comments

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment