Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    ..jsme 8 let v oboru aplikace síťových technologii..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Možnost objednat servis pomocí Viber a WhatsApp Messenger

Stávajícím klientům nově nabízíme možnost realizovat poptávku servisu pomocí mobilních aplikací Viber a WhatsApp Messenger. Zmiňované aplikace jsou dostupné pro všechny mobilní platformy – Android, iPhone, Windows Mobile. Kontakt na naše servisní číslo se vám v uvedených aplikacích objeví po instalaci některé z aplikací. Naše telefonní číslo je nutné mít uloženo v telefoním seznamu. Komunikace je na rozdíl od SMS zdarma. Aplikace vyžadují wifi nebo mobilní připojení k internetu.

Android Viber
iPhone Viber
Windows Phone Viber

Android WhatsApp Messenger
iPhone WhatsApp Messenger *
Windows Mobile WhatsApp Messenger

* za aplikaci se platí

Prosinec 12, 2012   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Možnost objednat servis pomocí Viber a WhatsApp Messenger

i4wifi v květnu stěhuje prodejnu na Prahu 10 (Hostivař)

i4wifi Praha 10 WiFi obchod se snad nejširším sortimentem v Praze – i4wifi shop na začátku května přesouvá svou kamenou prodejnu ze stávajíci adresy Chodovská 1476/3b 14100 Praha 4 na novou adresu v průmyslovém parku na Praze 10 – Hostivaři. Ulice na které od 4. května najdete prodejnu i4wifi je Průmyslová 11, Praha 10 – Hostivař. Pokud sebou přinesete kopii letáku který oznamuje přesun obdržíte tesco poukázku na 50 kč a údajně i něco dobrého na zub. Jaké novinky přináší změna?

Duben 29, 2009   No Comments