Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    Aktualizovaná nabídka služeb viz menu..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Nápověda

Zde najdete užitečné tipy pro nekomplikovanou, efektivní domluvu a vyřízení Vaší poptávky..

1. Jak poptávat službu, jak se domluvit?
– Specifikujte prosím o jaké připojení máte zájem (zdarma [kvalitní signál, není na každém místě] nebo placené [signál obvykle na každém místě])
– Domluvit se lze pomocí kontaktního formuláře (viz menu kontakt na technika), mobilním telefonem (pouze poptávky měření a instalace) nebo SMS (pouze poptávky měření a instalace). Optimální čas pro zavolání je Po – Pá 10 – 16:00 hod. Kontakt uvedený na tomto webu je přímo na technika, který pracuje v terénu. Pokud se nedovoláte nebo se jedná o pozdější hodinu, pošlete prosím SMS ve tvaru: Poptávám (instalaci, měření), adresa XY (Budějovická 22, Praha), termín denně od XY do XY. Novák.

– V případě, že voláte a nedovoláte se, technik je zaneprázdněn – netelefonujte prosím opakovaně, pošlete prosím SMS! Hned, jak to bude možné, budete technikem zpětně kontaktování formou SMS nebo telefonátem.

– Cca. hodinu před domluveným termínem prosím zašlete SMS s potvrzením tohoto termínu na kontaktní číslo technika. Ze strany technika bude termín potvrzen nebo upřesněn..

2. Chci (wifi) připojení k internetu, jak na věc?
– Domluvte si termín obhlídky. Technik zhodnotí podmínky pro připojení a navrhne řešení. Bez měření nelze říci, zda je ve Vaši lokalitě možnost pouze placeného připojení nebo i připojení zdarma.

– Bez ověření podmínek (proměření) nelze konstatovat ani radit, zda-li je možné to nebo ono.. Berte to prosím v potaz..

3. Poptávám jinou IT službu
– Poskytujeme celou řadu služeb, na 99% budeme schopni vyhovět Vašim požadavkům.

4. V lokalitě, kde bydlím je 100% síť XYZ, nemohu se ale připojit.
– Jako každá činnost nebo technologie, i Wi-Fi předpokládá jistá specifika. Jimi jsou: minimální hodnoty (v dB) pro ustavení stabilního připojení, zohlednění limitů ČTU u konfigurace, optimální nastavení, vhodné bezdrátové hardware vybavení atd.. Pro libovolné řešení jsme zde pro Vás.

4. Co napsat do emailu nebo říct do telefonu?
– Co, kde a kdy.

5. Mám se v domluvený den připomenout?
– Ideální je napsat SMS nebo se ujistit telefonátem, zda smluvený termín platí (zejména pokud prší nebo má technik zpoždění).

6. Lokalita, kde bydlím „je z ruky“.
– Pohybujeme se po celé velké Praze.

7. Umíte pouze sítě a wifi?
– Poskytujeme komplexní služby v oblasti PC, hardware, software, sítí, instalací, konfigurací, zabezpečení (na všech platformách a ve všech operačních systémech). Zabezpečíme i Váš obytný nebo pracovní prostor kamerovým systémem, stejně tak umíme i VoIP a další technologické novinky. Neustále sledujeme nové trendy. Kompletní nabídku našich služeb najdete v aktuální nabídce.

Uděláme vše od instalace operačního systému, kompletní libovolnou konfiguraci (kancelář, herní počítač, firemní počítač ), opravu, návrh software vybavení, výběr kancelářského balíku, až po optimalizaci nákladů..

7. Za jak dlouho nebo kdy přijede technik?
– Zaměstnávame flexibilní, ochotné a spolehlivé lidi. Obvykle nečekáte déle než 48 hodin. Záleži pouze na domluvě a volném termínu.

8. S čím mimo domluvu v Praze 100% počítejte..
– Dopravní zácpa = pozdější příchod. Složitější instalace (u předešlého klienta) = pozdější příchod nebo (u Vás) = delší instalace. Počítejte s časovou rezervou a nedomlouvejte se prosím na minutu přesně. Příklad: Pokud se domluvíte na 15:00 hod, berte to jako od 15:00 ne v 15:00 hod. Děkujeme za pochopení.

9. Kolik stojí připojení k internetu?
– Záleží. Ve Vaší lokalitě může být k dispozici několik sítí. Od těch zdarma až po ty placené. Naše služby provozujeme jako servisní jednotka. Umíme pro Vás najít a zařídit nejvhodnější připojení k internetu (drát i bezdrát). Operujeme po celé Praze a naše služby nejsou omezeny na malou část města.

10. Co je Wi-Fi Mapa?
– Log ze scanu lokalit v jednotlivých částech Prahy, ČR nebo Evropy. Rozhodně se nejedná o vodítko pro připojení. Relevantní informaci, kterou lze z mapy odvodit je zarušení nebo penetrace technologii Wi-Fi.