Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    ..jsme 8 let v oboru aplikace síťových technologii..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Výhodné řešení pro MESH – OpenMESH

WiFi řešení Open-Mesh Praha Mesh networking je druh síťování, kde každý nod v síti může fungovat jako nezávislí router, bez ohledu na to, zda-li je připojený do další sítě nebo nikoliv. Tímto je umožněna funkčnost sítě a možnost oprav kolem poškozených, nefunkčních nebo blokovaných cest „přeskočením“z nodu na nod přes lokalitu, která je dosažitelná. Mesh síť, ve které jsou všechny nody připojeny na všechny nody, je plně dostupná síť. Toto řešení je ale extrémně cenově náročné a cena mesh sítě stoupá do statisíců až miliónů korun. Řešením je Open-Mesh. Open-Mesh vytváří nízkonákladové zero-config, plug & play bezdrátové mesh řešení, které šíří konektivitu do internetu napříč hotelem, apartmánem, restaurací, coffee shopem, shopping centrem, kempingem, přístavem anebo kamkoliv, kam si umíte představit.

WiFi MESH poskytuje všechny potřebné komponenty které jsou k realizaci potřeba: router, indoor wall-plug a outdoor housings a zdarma hostovaný ovládací / kontrolní software. Lze nakonfigurovat propustnost pro uživatele, designovat vlastní splash stránku nebo jednoduše přidat rozhraní pro zpoplatnění díky řešení třetích stran.

Typická síť obsahuje dva nebo víc routerů, jeden připojený do DSL nebo cable modemu a další připojený v místech, které je potřeba pokrýt bezdrátovým signálem. K dispozici je i Návod pro plánování sítě, kde je v jednoduchých krocích popsáno budování (zřízení) vlastní bezdrátové sítě.

Zřízení MESH bezdrátového řešení můžete poptávat pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky. Kontakt najdete na stránce kontakt na technika.