Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    Aktualizovaná nabídka služeb viz menu..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Mapa WiFi Praha – Letňany, Kbely, Střížkov, Prosek, Ládvi

WiFi Mapa Praha 9 Dnes byla u klienta na Praze 9 instalována optika a u této příležitosti byla zmapována další lokalita v řadě, konkrétně Praha 9 a 19. Částečně nebo úplně byla zmapována městská část Praha Letňany, Kbely, Prosek a Střížkov. Zaznamenané wifi přístupové body jsou již nahrány ve wi-fi databáze, potažmo pro každého dostupné na wifi mapě Prahy (viz odkaz v horním menu). Naše databáze na konci dubna 2009 obsahuje již 82 000 wifi přistupových bodů dostupných pomocí vyhledávače v databáze nebo zobrazitelných na wifi mapě.

Kde měření probíhalo? Menovitě, seznam ulic na Praze 9 (případně městské části) pouze nejexponovanější lokality – ulice.

Praha (nové) Kbely: Pod nouzovem, Jilemnická, Semilská, Benecká, Dalešická, Toužimská, Vrchlabská, Mohelnická, Sychrovská a další lokality viz wifi mapa.

Praha Letňany: Beranových, Prachatická, Velhatická, Letovská, Kladrubská, Kuželova, Krausova, Místecká, Tupolevova, Fryčovická, Rímařovská, Třinecká, Vratimovská, Bukovecká, Chlebovická  a další lokality viz wifi mapa.

Praha Prosek: Prosecká, Čakovická, Vysočanská, Lovosická, Žandlovská a další lokality viz wifi mapa.

Praha Střížkov: Jablonecká, Šluknovksá, Vysočanská, Teplická, Rumburská a další lokality viz wifi mapa.

Praha Ládvi: Střelničná, Hlaváčova, Štíbrova, Šiškova, Chaberská, Třeboradická, Havlínova, Čimická, Slancova, Bojasova, U Slovanky a další lokality viz wifi mapa.

K měření byla použita wifi karta Alfa 500mW, GPS receiver NaviLock s čipem SiRF Star III High Performance, externí wifi omni anténa a scanner wifi sítí Kismet.

Libovolnou lokalitu můžete zobrazit na wifi mapě včetně GPS koordinátů a dalších základních identifikačních údajů (GPS lat, GPS, Lon, MAC adresa). Všechyn wifi záznamy lze zobrazit i pomocí wifi databáze která umi vyhledávat pomoci několika parametrů včetně divoké karty. Z každého výsledku vede přímo odkaz na wifi mapu.. stačí klik.

Pokud máte zájem o proměření vaší lokality na přítomnost wifi sítí, nebo proměření lokality a následné připojení k wifi internetu zdarma pište pomocí kontaktního formáláře na wifi technika.

0 comments

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment