Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    ..jsme 8 let v oboru aplikace síťových technologii..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Měření signálu wifi – instalace bezdrátové sítě Praha a okolí

Měření WiFi signálu - Instalace bezdrátové sítě Praha Měření signálu Wi-Fi. Jedná se o úkon, který je ve většině případů potřeba provést před vlastním připojením wifi zařízení do provozu. Ideální je toto provést ještě před nákupem (instalaci) přímo u zákazníka. Potřebnou konfiguraci a vybavení pro příjem signálu bezdrátové sítě lze odvodit až po tom, co technik určí podmínky a vhodnou konfiguraci wifi připojení na základě měření. Jak to funguje? Po dohodě Vás navštívíme s náležitým technickým vybavením a přímo v místě Vašeho bydliště (dům, byt, firma) prověříme dostupnost bezdrátových sítí.
Teprve na základě tohoto měření Vám doporučíme nutné vybavení, a to vždy s ohledem na účelnost budoucí vynaložené investice. Nebudeme Vám tedy nabízet směrové antény se stožárem za několik tisíc korun, pokud bude patrné, že postačí levnější anténa, která je navíc skladnější. Výsledkem měření však může být i zjištění, že v místě kde se nacházíte, signál kýžené sítě není dostupný. Jelikož chápeme, že Vaším přáním, je v první řadě připojení k internetu, pro ty u kterých předpokládaný signál nebude zaměřen, poskytneme možnost prověření dostupnosti dalších bezdrátových sítí. Proměříme další místa a směry ve Vaší budově a předáme Vám protokol z měření. Doporučíme nejvhodnější síť z hlediska kvality signálu, poskytovaných služeb, v případě placené služby i nejvýhodnější ceny.

Jsme specialisti v oboru bezdrátových sítí, a máme k dispozici vlastní databázi, díky které Vám můžeme doporučit, dodat a zejména spolehlivě nastavit veškeré potřebné vybavení pro příjem signálu libovolné wifi sítě v Praze i okolí. Pro připojení používáme kvalitní a osvědčené komponenty s využitím našich zkušeností pro optimální nastavení. Nabízíme i možnost rozšíření instalace o vytvoření vlastní bezdrátové sítě v rámci Vašeho domu nebo bytu a umožnit Vám tak volný pohyb s Vaším notebookem nebo PDA.

V případě, že konfigurace PC, notebook, netbook nebo PDA neumožňuje z libovolného důvodu připojení k internetu, jsem schopni vyřešit i tento problém na místě.

0 comments

There are no comments yet...

Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment