Služby v oboru bezdrátových sítí, připojení k internetu, správa LAN, hotspot systémy..
    Aktualizovaná nabídka služeb viz menu..
Nabídka připojení k internetu Praha!

Co nebo kde je WiFi síť ČZU v Praze

česke wifi sítě připojení zdarma WiFi síť ČZU je bezdrátová síť kterou je pokryto několik nejdůležitějších lokalit  České Zemědělské Univerzity na Praze 6. Jedná se o tyto místa. FAPPZ – Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, FLE a FŽP – Fakulta lesnická a dřevařská a Fakulta životního prostředí, PEF – Provozně ekonomická fakulta, TF – Technická fakulta, IVP – Institut vzdělávání a poradenství, CEMS – Centrum ekonomicko-manažerských studií, SIC – Studijní a informační centrum, Rektorát ČZU, Kruhová hala, Kostelec nad Černými Lesy – zámek.

Povolené služby (platí pro ČZU)

Seznam povolených služeb z WiFi sítě eduroam do internetu (platí pro ČZU v Praze). Protokoly které jsou povoleny: AOL, DNS, FTP, HTTP, HTTPS, IMAP, IMAP-SSL, IRC, JABBER, MS-MSTSC, NTP, PING, POP3, POP3-SSL, SMTPS, SSH

Jak se připojit k síti

Na webu najdete možnosti konfigurace Windows XP, Windows VISTA, Windows Mobile/PDA, GNU/Linux – návod od Tomáše Chvátala, Další návody pro GNU/Linux apod. jsou k dispozici na www.eduroam.cz, Pěkně zpracované návody pro Symbian OS a MacOS jsou na webu ZČU, pouze je nutné instalovat náš certifikát a místo realmu zcu.cz použít czu.cz, Kliknutím zde nainstalujete certifikát nutný pro mobilní zařízení. Síť ma přímou návaznost na projekt Eduoram.

1 comment

1 lempl { 10.01.09 at 12:52 }

jsem student czu, mam operacni system win XP P, ale protoze mam wifi kartu utilitkou pro set, tak se nemohu pripojit podle navodu co dala czu na web…..
takze ja jsem na hnojarne bez wifi :o(((

Leave a Comment